Lyžařský výcvikový kurz pro prvňáčky

Lyžařský výcvikový kurz pro prvňáčky
19. 02. 2023

Ve dnech 6. – 10. února se uskutečnil tradiční lyžařský výcvik pro naše nejmladší žáčky. Tento rok jsme s dětmi zamířili na sjezdovku pod hotel Horal ve Velkých Karlovicích.
Děti byly rozděleny do několika skupin podle lyžařské úrovně. Někteří se postavili na lyže poprvé, ostatní zdokonalovali své lyžařské umění pod vedením lyžařských instruktorů. Dětem se moc dařilo a během pěti dnů udělali všichni velký pokrok. Celý týden nás provázelo mrazivé, ale zato velmi slunečné počasí. V pátek byl kurz zakončen tradičními závody ve slalomu. Věříme, že kromě věcných cen a památkových medailí, si děti odnesly z kurzu spoustu pěkných zážitků a načerpaly nové dovednosti a zkušenosti, které budou dál rozvíjet.
Na fotografie se můžete podívat ve fotogalerii.