V roce 2020/21 byla provedena rozsáhlá rekonstrukce budovy školy A. Budova byla zateplena, vyměněna okna, změny se dočkaly i nové vstupy do školy a do posilovny.

Nový vzhled školy má respektovat původní návrh z roku 1929. Dominantním prvkem budovy je cihlový obklad, moderní okna doplněná elektronicky ovládanými žaluziemi a nový design vstupů do školy a posilovny. Interiér tříd byl doplněn moderním systémem rekuperace vzduchu. V suterénu byly rekonstruovány prostory posilovny a vzpírárny. Budova školy je vytápěna novou úspornou plynovou kotelnou. 

V roce 2021 byla předána k užívání nová moderní tělocvična. Sportoviště poskytuje škole a obci nový prostor pro sportovní vyžití. Tělocvična nabízí prostor pro řadu míčových sportů např. volejbal, házenou, futsal, tenis, basketbal, tři hřiště pro badminton. V zadní čísti tělocvičny je umělá lezecká stěna s výškou 11m. Hala disponuje i tribunou pro 80 diváků. Zázemí prostoru šaten je realizováno v suterénu budovy B (1.stupeň). V březnu 2022 byly předány k užívání nové šatny a sprchy pro sportovce. Žáci se dočkali moderních skříňkových šaten. 

Provoz školy

Škola je otevřena od 6.30 h do 7.30 z bočního vstupu do šaten budovy B (od pekárny). Od 7.30 do 11.10 pouze na zvonek - vstup z parku do budovy A. Škola se uzavírá v 16.00 h. Výuka začíná v 7.30 h. Autobusová zastávka je vzdálena 5 minut a vlak 10 minut chůze od školy. Žáci mohou dojíždět na kole - parkování kol před školou. Vstup do jídelny pro veřejnost od MŠ - otevřen během výdeje od 10.30 h.