Distanční výuka od 14.10.

Distanční výuka od 14.10.
13. 10. 2020

Vážení rodiče,

z nařízení vlády ČR bude ZŠ Nový Hrozenkov, okres Vsetín od středy 14. 10. 2020 uzavřena. Návrat žáků do škol při příznivé epidemiologické situaci nejdříve v pondělí 2. 11. 2020. Sledujte prosím webové stránky školy.

Přecházíme v celé škole  na distanční výuku (kombinovaná s online komunikací a zadáním úkolů v aplikaci Teams). Návody: www.zsnovyhrozenkov.cz (odkaz Žáci). Přihlášení do Teams pomocí webových stránek školy a odkazu na MS Office 365 nebo přímo na stránkách portal.office.com

Školní družina nebude v provozu.

Školní jídelna – žákům budou odhlášeny obědy. Pokus si přihlásíte, máte možnost odebrat oběd pouze v jídlonosiči od 10.30 do 12.30 (dětský dotovaný oběd – porce dle věku, nebo lze přihlásit i oběd za plnou cenu 58 Kč).

Úřední hodiny ve škole jsou stanoveny ve dnech: pondělí a středa od 8 do 12 hodin, jinak po předchozí domluvě. 

26. říjen a 27. říjen 2020 budou MŠMT vyhlášeny jako dny volna, následuje státní svátek 28. října a dva dny řádných prázdnin 29. – 30. října.

 

Stručná pravidla distanční výuky:

  • Úkoly v hlavních předmětech M, Čj, cizí jazyky (sledovat denně) a 1 x úkol v ostatních předmětech např. F, Z, D, Př, I a Ch. Úkoly do výchov 2 x za měsíc.
  • Úkoly budou vždy zadány v daném předmětu Teams i v písemné podobě a dostupné kdykoli. 
  • Denně nejvýše 3 vyučovací hodiny online po sobě jdoucí, další čas mají žáci vyhrazen na úkoly a měli by pracovat podle rozvrhu hodin.
  • Distanční výuka je povinná! Neúčast na online výuce musíte učiteli omluvit (nejlépe zprávou v chatu, dlouhodobou neúčast omlouvají rodiče elektronicky na adresu třídního učitele).
  • Rodič má právo přes třídní učitele požádat o tisk materiálů, výdej bude probíhat u vstupu do jídelny.

 

Mgr. Igor Haša, ředitel školy