Nové knihy v žákovské knihovně

Nové knihy v žákovské knihovně
16. 09. 2020

V uplynulém školním roce se naše škola zapojila do projektu MAP rozvoje vzdělávání Vsetínsko II. V rámci tohoto projektu jsme částečně realizovali aktivity Čteme s knihovnou a Čteme s dědečkem a babičkou.

Do školy bylo zakoupeno 107 knih pro žáky 1. stupně. Třídní učitelky si vybraly velmi hezké a čtivé tituly (Kouzelná třída; Tatínku, ta se ti povedla; Babička drsňačka; Nejhorší děti na světě: 1. - 3. díl; Pan Smraďoch;To si piš!;Knihožrouti). Mnozí žáci se doslova zakousli do knih a ponořili se do četby s velkým nadšením.

Tyto knihy si můžete prohlédnout ve fotogalerii. Jsou také k dispozici v žákovské knihovně, která je otevřena každé úterý od 12:30 do 13:30.

Pokud se vyskytne podobná příležitost i pro starší žáky, určitě ji využijeme.