Výzva pro rodiče žáků II.stupně

17. 03. 2020

Vážení rodiče a žáci,

během mimořádného uzavření školy  budeme pro vás připravovat podklady pro domácí přípravu.

Předpokládám, že uzavření školy bude trvat minimálně do konce dubna. Splnění úkolů bude vyžadovat přístup k internetu. V případě, že rodiče nebo žáci nemají tuto možnost, mohou požádat třídního učitele o písemné podklady, které si mohou vyzvednout ve škole.

Žádám rodiče žáků II.stupně, aby do pátku 20. března 2020 zaslali třídním učitelům e-mailové kontakty na rodiče a žáka. Je důležité, aby jste sledovali pravidelně elektronickou e-mailovou schránku. Snažíme se s kolegy, aby požadované úkoly vás rodiče nezatěžovaly, ale musíte dohlédnout na pravidelný režim dne, kde bude plnění úkolů v dopoledních hodinách. Máte možnost se obrátit na učitele a požádat o písemnou pomoc.

Nástalá situace je obtížná, ale věřím, že ji společnými silami zvládneme.

Mgr. Igor Haša