Úspěch mladých florbalistů - 2.místo TMStavCup

Úspěch mladých florbalistů - 2.místo TMStavCup
28. 01. 2020

V sobotu 25. ledna 2020 se chlapci z páté a šesté třídy zúčastnili již jubilejního desátého ročníku florbalového turnaje TM Stav cup ve sportovní hale na Vsetíně – Lapači. Postupně porazili ZŠ Vsetín-Sychrov, ZŠ Hošťálková a ZŠ Vsetín-Trávníky, prohráli až ve finále turnaje se ZŠ Vsetín-Luh. Za druhé místo dostali pohár a medaile, pro školu vybojovali poukaz na florbalové vybavení.

Turnaje se zúčastnili z páté třídy Ondra Filip a Tonda Hořelica, z třídy šesté Tomáš Jágerský, Adam Uherek, Jakub Václavík a Petr Valoušek. Všem klukům patří poděkování za velmi dobrou reprezentaci školy. Poděkování pochopitelně patří i organizátorům ze ZŠ Vsetín-Luh a firmě TM Stav, která celý turnaj včetně občerstvení mladých florbalistů sponzorovala.