Hrozenkovský bludišťák 2019

Hrozenkovský bludišťák 2019
01. 07. 2019

Poslední týden školního roku patřil Hrozenkovskému bludišťákovi. Soutěžní den je oslavou Dne dětí a učitelé si připravili 10 stanovišť, kde se prokážou sportovní, dovednostní nebo vědomostní schopnosti žáků. Hlavně jde o týmovou soutěž, o zábavu a schopnost poznat se i jinak. Za vydatné pomoci deváťáků, kropení vodou a chlazení zmrzlinou jsme horké dopoledne zvládli.

Všichni horlivě zápolili a snažili se získat co nejvíce indicií. Nejlépe si vedla V.třída, která zvítězila na I.stupni a VIII.třída na druhém stupni. Na další výsledky se můžete podívat ve fotogalerii.

Vítězové obdrželi putovní plyšáky bludišťáků a žáky VIII.třídy opět přihlásíme do televizní soutěže Bludiště. Uvidíme, zda si je vybere dramaturgyně pořadů ČT Ostrava.