Superstar 2019

15. 05. 2019

25.4.2019 se na naší škole uskutečnila pěvecká soutěž Superstar. Zůčastnili se děti všech tříd. Hlavním pořadatelem byl pan učitel Jakubkovič. Porota se skládala z pana učitele Zdráhala, paní učitelky Kinclové, paní učitelky Tydlačkové a paní učitelky Maliňákové.

V první kategorii se na 1. místě umístila Barbora Vráželová, na 2. místě Jana Černotová a na 3. místě Viktorie Štelclová.

Ve druhé kategorii ( to je 2. a 3. třída) byla na 1. místě Tereza Černá, na druhém místě Lukáš Stančík a na 3. Eliška Štelclová.

Ve třetí kategorii (to je 4. a 5. třída)  byla na 1. místě Klára Vičíková, na 2.místě  Isabella Haničáková a na 3. místě Beata Randuchová,

Ve čtvrté kategorii (to je 6.a 7. třída) byla na 1. místě Radek Dujka, na 2. mistě Aneta Morávková a na 3. místě Michal Stančík.

A v poslední, páté kategorii ( to je 8. a 9. třída) byla na 1.  místě Martina Ježíková, na 2. místě Natálie Vrchovská a na 3. místě Simona Pekařová.

Hrozenkovskou Superstar si všichni moc užili a už se těší na příští rok!