Lyžařský výcvik 1. tříd

03. 02. 2019

Ve dnech 7. – 11. ledna jsme absolvovali s dětmi prvních tříd lyžařský výcvik v areálu Kyčerka ve Velkých Karlovicích.

29 prvňáčků bylo podle výkonnosti rozděleno do družstev a pod vedením instruktorek  rozvíjeli a zdokonalovali své lyžařské umění.

Všechny děti si zaslouží velkou pochvalu, zejména pak úplní začátečníci, kteří v závěru týdne už sami s nadšením sjížděli svah a téměř všichni také zvládli jízdu na vleku.

Počasí nám letos přálo a sněhové podmínky byly výborné. Užili jsme si plno sněhu a některé dny i sluníčko.

Ocenění na konci výcviku si za své výkony zasloužili úplně všichni. Kromě lyžařských zkušeností a pěkných zážitků si děti odvezly účastnické listy, památkové medaile a drobné dárky. Ti nejlepší za svůj výkon v závodech ve slalomu, který jsme pro děti poslední den uspořádali, dostali také diplomy a ceny.

Poděkování patří všem – jak dětem a instruktorkám, tak i ostatním, kteří se nějakým způsobem na přípravě lyžařského kurzu podíleli.