Srdečně vás zveme na vánoční jarmark

Srdečně vás zveme na vánoční jarmark
05. 12. 2018

Jarmark se bude konat na dolní chodbě u ředitelny (prodej a tvoření vánočních výrobků – dekorace z různých materiálů, vánoční přání, pečený čaj, perníčky....). V jídelně bude hrát k poslechu živá hudba a také zde bude přehlídka různých lidových tradic s vánoční tématikou (lidový řezbář, malování na sklo, drátkování, Qulling technika, tvorba vánočních vizitek a přáníček, prodej bižuterie, zdobení perníčků, tvoření vánočních věnců z papíru, prodej panenek....)

V prostorách cvičné kuchyňky a družin bude zajištěno občerstvení (vánoční punč, svařené víno, nealko nápoje, káva, cukroví, párek v rohlíku, hranolky, trubičky, chlebíčky, frgály......)

 

Na vánoční jarmark navazuje Vánoční hra o Bonifácovi, kterou si připravili naši žáci pod vedením pana učitele Josefa Jakubkoviče. A tak všichni zažijeme tu nezapomenutelnou pravou vánoční atmosféru. Na závěr zazpívají žáci 3.třídy.

 

Závěrem vám jménem všech zaměstnanců školy přejeme pohodové a klidné svátky vánoční a šťastný Nový rok 2019

 

Srdečně zvou žáci a učitelé!