Štrúdlování

03. 10. 2024

V úterý 24. září 2024 se v naší škole opět peklo. Charita Nový Hrozenkov pořádala „Štrúdlování aneb o nejlepší jablečný štrúdl“.
Do této soutěže se přihlásilo celkem 26 žáků a vzniklo 10 skupinek. Žáci měli za úkol vybrat ten nejlepší recept, přinést si potřebné suroviny a pak se už jen pustit do práce. Všechny děti musím velmi pochválit za jejich nasazení v kuchyni. Myslím, že štrúdle se velmi vydařily a děti měly radost z odvedené práce. Po upečení jsme všechny dobroty odvezli do Charity v Novém Hrozenkově, kde porota štrúdle následně ohodnotila.
Z naší školy se umístila na 3. místě děvčata ze 7. třídy: Jana Černotová, Barbora Vráželová, Petra Vrchovská, Zuzana Žalmánková. Jako odměnu dostala vstup na bruslení ve Vsetíně. Všichni ostatní zúčastnění byli obdarováni sladkou odměnou.