Sportovní dopoledne pro mateřské školy

Sportovní dopoledne pro mateřské školy
09. 06. 2024

Dne 7. června jsme uspořádali v naší tělocvičně pro děti z mateřských škol Nový Hrozenkov a Vranča sportovní dopoledne. 
Společně s žáky třetí a páté třídy jsme pro děti nachystali deset zábavných stanovišť, kde si mohli školkáčci vyzkoušet rozmanité sportovní aktivity. Prošli si například opičí dráhou, cvičili s obručemi, házeli na cíl, vyzkoušeli si jízdu s roboty a nechybělo ani zdolání krátké trasy na horolezecké zdi. Děti si nejen zasportovaly, ale také se učily spolupracovat a podporovat své kamarády.  
Za odvahu a sportovní výkony dostali všichni na konci zaslouženou odměnu. Poděkování patří také žákům z páté a třetí třídy, kteří se velmi zodpovědně zhostili svého úkolu, a nejen pomáhali na stanovištích, ale také celou akci pěkně moderovali.
Těšíme se na další podobné aktivity, které podporují zdravý životní styl, spolupráci a radost z pohybu našich nejmenších.Fotogalerie