Hry bez hranic

04. 01. 2024

V posledním předvánočním týdnu si děti z prvního stupně užily sportovní dopoledne, které jsme nazvali „Hry bez hranic“. Děti soutěžily v sedmičlenných družstvech, která byla zastoupena všemi věkovými kategoriemi – od první až po pátou třídu, přičemž každé družstvo mělo jinou barvu triček.  Žáci si vyzkoušeli různé disciplíny, jako bylo například skládání pohádek, cvičení s míči, obručemi a překážková dráha, kterou museli zdolat co nejrychlejším způsobem. Každá disciplína byla ohodnocena různým počtem bodů a také rozhodoval čas. Po sečtení všech bodů byly vyhlášeny první tři místa a rozdány diplomy a odměny. Poděkování patří i vybraným dětem ze čtvrté a páté třídy, které pomáhaly při chystání jednotlivých sportovních disciplín.
Smyslem této akce bylo nejen sportovní vyžití, ale také posílení spolupráce a komunikace v jednotlivých týmech, které byly záměrně složeny z různých věkových skupin.