Projekt 72 hodin

Projekt 72 hodin
24. 10. 2017

V pátek 13. října se zapojila celá škola do projektu 72 hodin. I přes chladivé počasí se žákům podařila ohromná spousta práce. Ve škole šesťáci vyzdobili podzimními motivy celou školu, vyrobili siluety ptáků na okna, aby do nich prolétající opeřenci nenarážel. Čtvrťáci vyrobili budky a krmítka. Druháci a třeťáci navozili přes 100 kg odpadu, který nasbírali v okolí cyklostezky Bečva v Novém Hrozenkově. Prvňáčci potěšili zpěvem a dobrou náladou seniory v domě s pečovatelskou službou. Páťáci vyčistili park před školou a sedmáci zasadili šest ovocných stromků do školní zahrady. Šesťáci také upravili záhony a vyseli hořčici. Osmáci s deváťáky pomohli lesníkům nasbírat popadané ovoce pro krmení zvěře v zimním období.
Celý den příjemně strávený mimo školní lavice ukázal jak pomoci a ještě zlepšit naše okolí. Děkuji Mgr. Vičíkovi za přípravu registrace a všem učitelům za nasazení. Více uvidíte ve fotogalerii.