Hrozenkovská superstar 2023

07. 06. 2023

V úterý 2.5. se v prostorách naší hudebny uskutečnila jedinečná hudební soutěž s názvem Hrozenkovská Superstar. Soutěže se zúčastnilo 23 žáků naší školy a to z prvního i druhého stupně . Bouřlivé publikum tvořené spolužáky účastníků, vidělo a slyšelo skvělá hudební vystoupení a dokázalo soutěžící , i přes jejich značnou nervozitu ,vyburcovat k těm nejlepším výkonům.  Celou soutěží nás provázela skvělá moderátorka Martina Valíčková ze 6.třídy,která se své role zhostila s grácií a profesionalitou. Porota tvořená členy pedagogického sboru, měla za úkol vybrat mezi soutěžícími ty nejlepší tři z každé kategorie. O pořádnou šou se postaral Matyáš Langer ze 6.třídy s písní Nonstop od Michala Davida, kdy doslova zvedl ze židlí všechny přítomné a porota mu nakonec aplaudovala ve stoje. Celá soutěž gradovala a skvělá nálada byla tak nakažlivá, že se v závěru rozezpívala a roztančila celá hudebna včetně pedagogů.

A i když byli mezi dětmi rozdíly v podaném výkonu, vítězi byli nakonec všichni, kteří překonali svůj stud a šli do toho srdcem a s nadšením. Protože vystoupit před svými vrstevníky vyžadovalo kus pořádné odvahy. Takže...kloubouk dolů! O tom, že měla Hrozenkovská Superstar úspěch, není pochyb, za vše hovořily nadšené ohlasy dětí i kantorů. Budeme těšit na příští rok a nezapomeňte, že s písničkou jde všechno líp!
Děkuji na závěr členům poroty: Mgr. Ivaně Kašparové, Mgr. Elišce Čermákové a Ludmile Hajdíkové.

Vladimíra Doubravová, asistentka pedagoga a organizátorka soutěže