TM StavCup 2020

Termín konání: 25. 1. 2020 | 09:00 - 18:00
Místo konání: Sportovní hala Lapač
TM StavCup 2020

Na  10.ročník turnaje TM Stav CUP potvrdilo účast šest pozvaných ZŠ. ZŠ Hošťálková nahradila ZŠ Vs. Rokytnici a ZŠ Integru nahradila ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí

Přihlášené ZŠ:

ZŠ Valašská Polanka;  ZŠ Nový Hrozenkov;  ZŠ Vsetín, Sychrov;  ZŠ Vsetín, Ohrada;  ZŠ Vsetín, Luh; ZŠ Vsetín, Trávníky; ZŠ Šafaříkova V. Meziříčí a ZŠ Hošťálková.

Pro všechny hráče, včetně vedoucího, bude přichystaná svačinka (každý 3 ks koblih a minerálka).

Dále každý člen družstva obdrží polovinu pizzy, kterou necháme dovézt z Pizzerie Lázky).

Hrajeme nejen o 8 ks pohárů a medaile pro první tři družstva , ale i o hodnotné ceny v podobě darovacích poukazů pro nákup potřeb pro florbalový sport.

Hrát se bude 2 x 10 minut ve dvou skupinách a pak dle umístění ve skupinách o celkové pořadí - na zmenšeném hřišti (brankář + 4 hráči v poli).

Dále si mají možnost členové družstva i příchozí si zastřílet na florbalové střelnici a za odměnu jim bude předáno lízátko. Družstva jako se mohou účastnit slalomu na čas. Budou usilovat o vítězství a příjemnou cenu ve formě dárkového šeku.

Turnaj se koná 25. ledna 2020 ve sportovní hale Na Lapači.  Od 8,00 do 17.00 hodin.

(Družstva se dostaví  tak, aby turnaj mohl být zahájen nástupem všech účastníků v 8:15 hodin).

Protože SH je celkově v interiéru (i exteriéru) zrenovovaná (položená nová palubovka aj.), platí pro používání prostor haly přísnější režim. Upozorněte prosím  na to své členy družstev.

Raut bude uspořádán pro hosty pozvané vedením TM Stavu, pro paní ředitelky, či pány ředitele a vedoucí družstev zúčastněných škol, které tímto zveme z pověření vedením TM Stavu.

Na setkání se těší vedení TM Stavu, spol. s r.o. a organizátoři ze Školního sportovního klubu při ZŠ Luh.

Pomohlo by nám při zajištění stravování, kdyby mi vedoucí družstev zavolali předem počet hráčů !

Zdraví

Jan Polách, předseda ŠK