Lyžařský kurz 7.-9.třída

Lyžařský kurz 7.-9.třída
28. 02. 2019

 

Ve dnech 18. – 22. 2. probíhal lyžařský výcvik na 2. stupni. Zúčastnilo se 47 žáků společně s panem ředitelem Hašou a 4 instruktorkami. Paní instruktorky byly nové, ale byly tam i známé tváře z dřívějších lyžařských výcviků. I když ony měly ze začátku problém si nás všechny zapamatovat, my jsme si na ně zvykli rychle a naše vztahy byly přátelské. Kategorie lyžařů byly čtyři (začátečníci, C, B, A) a jedna samostatná namíchaná kategorie snowboardistů.

Počasí bylo, kromě posledního dne, krásně slunečné a všichni si to užili. Úrazy byly minimální a sněhové podmínky vcelku dobré. Nevýhodou bylo akorát množství dalších lyžařských výcviků a škol na svahu. Ale i to se dalo zvládnout a výcvik jsme zakončili společným závodem. Tentokrát i snowboardisti měli vlastní kategorii a všechny časy, i ty začátečnické, byly podařené.

Výcvik nám utekl rychle a sněhové podmínky vyšly akorát. Devátá třída si užila svůj poslední lyžák a děkuje všem! 

Týna Khazalová