Pravidla soutěže Hrozenkovská Star

Pokyny k písni:

• O zapojení do soutěže informujte rodiče, zda s vaší účastí souhlasí
  • Píseň může být libovolná, česká, anglická i v jiném jazyce
  • Z důvodu uzavření škol – skladbu nazpívejte a natočte na mobilní telefon, tablet nebo NB
  • Posílejte videonahrávku se zpěvem v délce nejvýše 1,5 minuty
  • Text skladby byste měli zpívat zpaměti
  • Návod na odeslání (sdílení) nahrávky pro porotu
  • Ukončení posílání videonahrávek bude 25.2.2020

Ochrana soukromí

Skladbu (sdílený odkaz) zašlete na e-mail organizátora soutěže: zdrahal@zsnovyhrozenkov.cz

Nahrávky posoudí komise ve složení: Mgr. Dominik Zdráhal, Mgr. Erika Kinclová, Mgr. Ivana Kašparová. Bude proveden výběr postupujících do finále. Pokud budou mít všichni vybraní žáci souhlas od rodiče se zpřístupněním a zveřejněním pro žáky školy, pak bude video sdíleno a proběhne hlasování žáků. Nahrávka bude přístupná pouze pro žáky a učitele školy.

Podrobnosti:

• Soutěž je určena pro všechny žáky od první do deváté třídy.
  • Všichni žáci v průběhu školního roku už měli vybranou skladbu, kterou chtěli zpívat. Máme případně seznam skladeb třídy 3., 6., 7., 8.A, 8.B.
  • Fantazii se meze nekladou – můžete zvolit vhodný oděv ke své skladbě, můžete zvolit vhodné pohyby atd.
  • Hodnotí se zpěv, projev, náročnost skladby, znalost textu, celkový dojem
  • Skladba by neměla trvat déle než jednu minutu a třicet vteřin. Tento čas porotě bude stačit pro posouzení.
  • Bodovat výkony mohou všichni žáci i porota, poté bude následovat celkové sečtení bodů a následné celkové vyhodnocení nejlepších zpěváků
  • Výherci se mohou těšit na zajímavé CENY!!!
  • Kdo si svoji skladbu nepamatuje, ať se ozve svému učiteli z hudební výchovy

Těšíme se na Vás a Vaše výkony

Zdráhal Dominik, DiS. za ce celou porotu