Hrozenkovský bludišťák - Den dětí

Termín konání: 2.6.2017 | 07:30 - 13:00
Místo konání: Olomoucký kraj

V pátek 2.června se uskuteční ke Dni dětí sportovně soutěžní den s názvem Hrozenkovský bludišťák. Pro žáky bude připraveno ve škole a v jejím okolí 10 stanovišť. Třída – družstvo si zvolí zástupce, kteří budou soutěžit na stanovišti. Žák se nesmí zúčastnit více jak dvou stanovišť (výjimkou bude jedno stanoviště). V průběhu soutěže družstvo získává body, které budou zaznamenány v záznamové kartě. V průběhu soutěže máte možnost sbírat indicie a bonusové body získáte, pokud zjistíte vítězné slovo.
Vítězné družstvo za I.stupeň získá vstupenky do kina.
Vítězné družstvo za II.stupeň získá přihlášku do televizní soutěže Bludiště.
Jakou barvu si zvolíte pro svůj tým? Nesmí se opakovat ani barva, ani název týmu!

  • 1. červená
  • 2.žlutá
  • 3. šedá
  • 4.bílá
  • 5.A
  • 5.B růžová
  • 6.zelená
  • 7.modrá
  • 8. hnědá
  • 9.černá

V úterý 30. 5. v průběhu velké přestávce se učitelé sejdou k poradě a předání podrobnějších informací a rozdělení stanovišť.


Děkuji Bc. Elišce Čermákové a Bc.Marii Čechákové za přípravu.