Lyžák 2. stupeň

Lyžák 2. stupeň

Akce se konala od pondělí 26. února do pátku 2. března. I když byly velké mrazy, tak každý den svítilo slunce a bylo jasno až na pátek. Žáci to zvládli s přehledem a nikomu se nic nestalo. Všichni se na lyžák hodně těšili, protože se už jednou odložil a nebylo jisté, jestli by vůbec ještě byl. Nakonec všechno vyšlo. Všichni se podle jejich dovednosti lyžování rozřadili do tří skupin. Dále tu byla ještě skupina se snowboardisty. Po celých pět dní jsme se bavili. O přestávkách si všichni odpočinuli a nabrali nových sil. V pátek se konaly závody. Nakonec se vydařily a zde jsou tři nejlepší místa v každé kategorii:

Snowboard: 1. Lukáš Kučera (25:21)

                      2. Aneta Václavíková (25:77)

                      3. Šimon Plánka (26:03)

Slalom ženy: 1. Johana Kocurková (17:31)

                       2. Petra Petřeková (17:40)

                       3. Martina Sušilová (18:17)

Slalom muži: 1. Ondřej Stupka (16:81)

                       2. Martin Hrnčiřík (19:03)

                       3. Marek Michálek (19:30)