Superstar 2018

Superstar 2018

Ve středu 28.3 2018 proběhla ve škole superstar. Zůčastnily se děti od 1.- 8. třídy, 9. třída se sice nezúčastnila ale i přes to byla ůčast obdivuhodná. V porotě zasedly naše úžasné paní učitelky Mgr. Maliňáková a Tydlačková a paní zástupkyně Mgr. Kinclová. O hudební doprovod se postaral náš skvělý zpěvák Mgr. Jakubkovič. A tady už jsou výsledky:

 

 

První třída

   1. Místo- Marek Petřek (Půlnoční) 43,5b.                        

   2. Místo- Tereza Černá (Grónská písnička) 43b.       

   3. Místo- Matyáš Langr (Toulavá) 38b.

 

Druhá a Třetí třída

   1. Místo- Samantha Faltová (Sladké mámení) 44b.

    2. Místo- Isabela Haničáková (Pátá) 40b.

    3. Místo- Jakub Michálek (Pohádka pro Emu) 39,5b.

 

Čtvrtá a Pátá třída

  1. Místo- Klára Vičíková (SEverní vítr) 43b.

  2. Místo- Michal Stančík (Nonstop) 42,5b.

  3. Místo- Natálie Kašperová (Spomal ma) 40,5b.

 

Šestá a Sedmá třída

  1. Místo- Simona Pekařová (Someone like you) 44b.

  2. Místo- Markéta Petřeková (Proměny) 41,5b.

  3. Místo- Jan Kocurek (Když nemůžeš) 40b.

 

Osmá třída

  1. Místo- Natálie Vrchovská (Cups) 45b.

  2. Místo- Vojtěch Valoušek (Mad world) 44b. 

  3. Místo- Martina Ježíková (Zombie) 43,5b.

 

Samozřejmě děkujeme hrozně moc všem co se sice neumístili, ale soutěžili a měli tu odvahu to zkusit. Děkujeme také Adéle Filipové, Sabině Lukášové a Jiřímu Holci za doprovodný program mezi kategoriemi 1. a 2. stupně. A velké díky patří i těm co se nezúčastnili, ale fandili a podporovali ze všech sil a toho si vážíme. Takže nashle příště!!

 

Děkuji Týně Khazalové - 8. třída, za výpomoc při psaní tohoto článku