Velikonoční tvoření 8. třída

Velikonoční tvoření 8. třída

V pondělí 19. března vyráběla 8. třída společně s paní učitelkou Vaculíkovou v pěstitelských pracích jarní dekorace z březového proutí. Mohli si vyrobit ,,snopeček“ na položení nebo ,,vajíčko“ z proutí na zavěšení.. Každý si donesl ozdoby, které si na dekoraci lepil tavnou pistolí. Kdo neměl možnost nějaké ozdoby donést, pro toho paní učitelka přichystala velký výběr ozdob, které zakoupila a každý mohl využít co se mu líbilo a kolik toho chtěl za pouhých 25 korun. Každá dekorace byla originální a všechny byly moc krásné. Každý se snažil a kdo přeci jenom trochu váhal, tomu pomohli ostatní. Zapojili se, i když jen částečně, i naši dva osmáci se zraněnou rukou. Na závěr si každý svůj výrobek mohl odnést domů a kdo nechtěl, mohl přenechat dekoraci k výzdobě školy. I přes velký počet dětí ve třídě byla tato akce pěkně vydařená a 8. třída určitě potvrdí, že to bylo lepší než učení a že měli možnost se naučit něco nového. Děkujeme paní učitelce Vaculíkové za uskutečnění!