Školáci z Nového Hrozenkova v Bludišti

Školáci z Nového Hrozenkova v Bludišti

Dne 17. 10. vyrazili deváťáci a osmáci (obecenstvo) do ČESKÉ TELEVIZE soutěžit v dětském pořadu Bludiště. Do prostor studia jsme dorazili okolo 13:00. V 15:00 začalo natáčení. Čtyři soutěžící byli ještě před začátkem vystaveni přednatáčení laserového bludiště. Poté se jelo už podle plánu. Pan režisér Jindřich nás se vším seznámil a my byli připraveni nastoupit proti týmu ze ZŠ Vítkov, kteří před námi měli za sebou 2 vítězství. Nátáčení trvalo 4 hodiny, při kterých se náš tým postupně dopracoval k prvnímu vítězství za pomoci fandění hlediště. V 19:30 jsme odjeli do naší ubytovny TZ Vesmír Bolatice, kde jsme přenocovali. Druhý den časně ráno jsme vyrazili zpátky na natáčení a v 10:00 začalo probíhat natáčení druhého dílu, ve kterém jsme nastoupili proti Valašské Polance. Tu jsme s přehledem porazili a vysloužili si tak další postup. Třetí díl jsme natáčeli toho dne odpoledne, tentokrát proti týmu, který přijel až z plzeňské základní školy ,,Šedivka". Všichni jsme už byli po 10 hodinách natáčení značně unavení. Nikdo nečekal, že i toto kolo vyhrajeme. Po zakončení tohoto našeho ,,hattricku" jsme vyjeli večer 18. 10. zpátky domů.

Naše úspěchy můžete sledovat 1. 12., 8. 12., 15. 12., teda první tři soboty v prosinci, na Déčku.