Ať žije Večerníček!

Ať žije Večerníček!

Naše třída s ostatními třídami prvního stupně jela na divadelní představení "Ať žije Večerníček" do Zlína. Od školy jsme odjížděli v 8:30. V autobusu bylo veselo. Jedni četli, jiní si pochutnávali na svačince nebo poslouchali hudbu ze sluchátek. Cesta rychle uběhla a my stáli před budovou Kongresového centra. Po odložení kabátů nás noční uvaděčka poslala na balkón, ze kterého byl krásný výhled. Všude bylo ticho, ale pak přišel ten nejlepší okamžik. Na pódiu se rozsvítilo modré světlo a začala hrát hudba  z různých večerníčků (Mach a Šebestová, Malá čarodějnice, Pat a Mat, Maxipes Fík, Krakonoš atd.). Na velkém plátně se promítaly výše uvedené večerníčky, vše trvalo asi 45 minut a všem se nám to moc líbilo. Nastoupili jsme do autobusu a jeli jsme zpátky do školy. Byl to super zážitek a doufáme, že pojedeme zase. Děkujeme učitelům, že nám to umožnili.IMG_3715.JPG

                                                                       

 

                                                                       

 

 

 -Kolektivní práce žáků 5. třídy