Turnaj v badmintonu

25. 03. 2024

Ve středu 20.3.2024 se vybraní žáci z 6. až 9. ročníků zúčastnili turnaje v badmintonu ve dvouhře, který se konal v Růžďce. Na tento turnaj se sjeli žáci z různých základních škol. Všichni hráči podali skvělé výkony a ukázali své dovednosti.
Naši školu reprezentovali 4 žáci v kategorii A (6. - 7. ročník: Eliška Březovjáková, Dominik Pukýš, Martina Valíčková, Josef Šarman) a 4 žáci v kategorii B (8. - 9. ročník: Sára Vachalová, Lukáš Stančík, Lucie Marančáková a Antonín Hořelica).
V silné konkurenci  se Josef Šarman dokázal prosadit a obsadil skvělé 2. místo. Eliška Březovjáková a Dominik Pukýš se rovněž umístili na stupních vítězů, a to na 3. příčce. Žáci si dovezli nejen diplomy a medaile za své úspěchy, ale také spoustu nezapomenutelných zážitků a nových přátelství. Všem hráčům patří pochvala za skvělou reprezentaci naší školy.Fotogalerie.
Text a foto: M. Šarmanová.