Divadelní představení Noc na Karlštejně

20. 03. 2024

Ve čtvrtek 14. března měli naši žáci šesté a sedmé třídy příležitost zhlédnout úžasnou divadelní adaptaci Noc na Karlštejně v Moravském divadle v Olomouci.

Celé představení bylo plné dobrodružství, napětí a zvratů, které udržely naše žáky na pokraji sedadel a nechaly je s údivem sledovat dění na jevišti. Herci skvěle ztvárnili své role a dokázali nám přiblížit atmosféru středověkého Karlštejna s humorem a nadšením.

Kostýmy a scénografie dodaly představení autentičnost a působivost. Celým představením nás provázeli členové orchestru, sboru a baletu divadla a také šermíři ze skupiny ADOREA.

A to nejlepší na tomto představení? Věřte mi, energii a radost, které jsme v divadle zažili, nám budou ještě dlouho zůstávat v paměti. Známe písně skladatele Karla Svobody jsme si broukali i na zpáteční cestě. Bylo to prostě skvělé!