2.místo ve florbalu TM Stav Cup 2024

12. 03. 2024

V sobotu 2. března 2024 pořádal ŠSK při ZŠ Vsetín, Luh 1544 s podporou firmy TM Stav Vsetín florbalový turnaj TM Stav cup pro žáky základních škol. Turnaj proběhl ve sportovní hale ve Vsetíně Na Lapači.

Turnaje se zúčastnilo 6 vybraných škol ze vsetínského okresu – 3 základní školy ze Vsetína – ZŠ Luh, Ohrada a Trávníky a také školy z Nového Hrozenkova, Hovězí a ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí. Hrálo se systémem každý s každým, takže každý tým odehrál pět zápasů.

Vítězem se stala ZŠ Vsetín, Luh, na 2. místě skočila ZŠ Nový Hrozenkov a 3. místo patřilo ZŠ Hovězí. Za úspěšnou reprezentaci školy patří pochvala všem hráčům.

Sestava: Dominik Kocurek, Marek Jágerský, Tomáš Liška, Vladimír Vičík, Jaroslava Hurta, Antonín Hořelica, Ondřej Filip, Kryštov Koňařík, Adam Ráček, Štěpán Zbranek, Šimon Vachala.

Trenér: Mgr. Oldřich Pavelka